Co je to Know How Klub

Know How Klub je místo, kde získáte know how od nejlepších češkých expertů.

Vítejte v Know How Klubu. V místě, ve kterém nejlepší čeští experti na produktivitu, online aplikace a marketing předávají to nejlepší ze svého know how.

Abychom vám zjednodušili práci, trávíme každý týden čas tím, že pro vás analyzujeme stovky informačních zdrojů, blogů a nových online nástrojů a vybíráme z nich to nejlepší.

Vy si tak můžete ušetřit práci a pravidelně se vzdělávat - ať již online, tak na živých setkáních a školeních. Podívejte se, jak Know How Klub hodnotí naši členové a zákazníci a přidejte se také.

Filip Dřímalka - podpis
Filip Dřímalka
zakladatel Know How Klubu

Zásady našeho know how

Naše metodologie je postavena na principu 3T "Topics - Tips - Tools"

Ikona témat

Topics: Informace, které zjednoduší práci, přinesou nové zakázky i více volného času.

Ikona témat

Tips: Konkrétní kroky, tipy a triky, které můžete začít okamžitě aplikovat.

Ikona témat

Tools: Nástroje, online aplikace a další zdroje, které vám v dané oblasti pomůžou.

Obrázek mobilní kanceláře

Okamžitě využitelné know how.
20 % informací, které vám přinesou 80 % výsledků.

Ve všech našich aktivitách předáváme pouze důležité a užitečné informace. Trávíme stovky i tisíce hodin zkoumáním, zkoušením a zjišťováním toho, co funguje a co nikoli. Vy se tak nemusíte probírat hromadou balastu a trávit čas nad věcmi, které nemají přínos.

Učte se, jak to vyhovuje právě vám!

Nezáleží na tom, zda rádi sledujete videa, čtete texty nebo posloucháte audioknihy. Veškeré naše kurzy jsou vytvořeny ve všech dostupných formátech. Navíc pravidelně zodpovídáme vaše dotazy v rámci našich “AMA - Ask Me Anything” webinářů a záznamů.

Obrázek počítače