« Zpět na všechny kurzy

LinkedIn pro začátečníky

Sociální síť LinkedIn je v současné době nejen v České republice jednou z nejrychleji rostoucích internetových služeb. Setkává se se značným zájmem ze strany recruiterů, kteří hledají nové zaměstance, uživatelů, kteří hledají novou práci, i těch, kteří hledají nové pracovní kontakty. Mnoho lidí již LinkedIn má, ale zdaleka nevyužívá plně jeho potenciálu. V kurzu společně projdeme zákoutí LinkedInu, která nejsou na první pohled zřejmá.

Co se na kurzu dozvíte a jaký je jeho obsah:

Naučíte se LinkedIn používat ke svému prospěchu. Probereme uživatelské základy, nastavení soukromých profilů, efektivní navazování kontaků a komunikaci. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, kteří ještě LinkedIn nepoužívají, tak pro uživatele, kteří již LinkedIn používají, ale chtějí se dozvědět víc.

V současné době je na této sociální síti více jak 650 tisíc uživatelských účtů. Při aktivním používání rad uvedených v kurzu budete patřit mezi ty nejlepší. Ukážeme si, že je to velmi jednoduché.

logo - Eliška Vyhnánková

Kurz vede Eliška Vyhnánková

Eliška se živí jako konzultantka v oboru sociálních sítí a patří dlouhodě mezi nejlépe hodnocené lektory v ČR. Má za sebou stovky seminářů a více jak 2000 spokojených účastníků z řad veřejnosti i firem. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu v roce 2013 pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se kromě školení a dalších social media aktivit starala také o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí. Pravidelně přenáší a publikuje nejen na internetových odborných serverech. Rozesílá také populární e-mailové aktuality ze světa sociálních médií, které již mají téměř tisíc odběratelů.

Více o lektorovi »
990 Kč Objednat nyní » Ukázka zdarma
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Poslední hodnocení