« Zpět na všechny kurzy

Ovládněte Gmail

Gmail je velmi populární poštovní služba od společnosti Google, která nabízí zdarma emailovou adresu ve formátu něco@gmail.com. Výhodou Gmailu je, že se jedná o cloudovou službu - uživatelé mají přístup ke své poště z počítače, notebooku, chytrého telefonu nebo tabletu. V kurzu Pavla Mináře, odborníka na Google Apps, se naučíte Gmail používat maximálně efektivně, čímž si usnadníte nejen práci, ale i osobní život.

Během kurzu vás naučím (viz čísla na předchozím obrázku):

1. Jak pracovat se štítky a vnořenými štítky, abyste měli v emailech pořádek.
2. Jak vypíchnout díky Prioritní poště emaily, které nesmí zapadnout.
3. Jak automaticky označovat emaily, které jsou pro vás důležité (např. od šéfa, manželky nebo VIP klienta).
4. Jak si archivovat v Gmailu články pro pozdější přečtení.
5. Jak funguje tzv. zero-inbox – vyřízené emaily nemusí strašit v doručené poště.
6. Jak přesunout Hangouty na pravou stranu, aby vám nezavazely u štítků.

O Gmailu

Gmail je k dispozici i jako komerční služba v rámci balíku služeb Google Apps. Zde již získáváte větší prostor - 30 GB (případně neomezený prostor v rámci Google Apps Unlimited) a vše běží na vaší doméně (máte emailovou adresu ve tvaru jméno@firma.cz).

Jen pro zajímavost - Google Apps používají jako primární systém pro poštu, kalendáře a dokumenty společnosti jako Česká spořitelna, Kofola, Whirlpool, Univerzita Karlova, 75 z TOP100 univerzit v USA, případně 64 % společností z žebříčku Fortune 500, apod. Tento kurz můžete brát také jako zvýšení profesní kvalifikace - Gmail lze používat jak pro soukromé účely, tak se s ním čím dál tím častěji setkáte v zaměstnání.

Na kurz Gmail budou navazovat další díly - Google Kalendáře, Disk a Dokumenty, mobilní zařízení.

logo - Pavel Minář

Kurz vede Pavel Minář

Pavel Minář se specializuje na Google Apps, které pomáhá firmám implementovat, ale také tento systém školí. Je držitelem autorizace Google for Work Partner (momentálně drží v ČR 2. místo v žebříčku Google partnerů). Pavel píše webové stránky www.JakNaIT.cz, kde naleznete chytré návody na počítače, mobily a web.

Více o lektorovi »
490 Kč Objednat nyní » Ukázka zdarma
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Nejlepší hodnocení

Jiří V. Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Naprosto super. Možná…

Všechna hodnocení »

Co dostanu?

• 92 minut videa, prezentace součástí videa
  • přístup k webinářům KHK

Vhodné pro

• uživatele Gmailu, kteří dostávají více jak 5 emailů denně a jejichž nejoblíbenější činností NENÍ práce s poštou.
  • každého, kdo by rád zkrotil Gmail tak, aby pracoval za něj - např. automaticky označil důležité zprávy, roztřídil došlé zprávy do kolonek klienti, soukromé, administrativa, apod.
Záruka vrácení peněz Fungujeme na všech
zařízeních

Pošli známému