Otázky a odpovědi

Jestliže si nevíte s něčím rady, podívejte se na odpověď v našem seznamu nejčastějších otázek.

Co je to Know How Klub?

Know How Klub je místo na sdílení informací pro úspěšné podnikání a jednodušší práci. Naleznete zde například e-learningová videa, webináře a spoustu efektivních tipů pro zjednodušení práce.

Jakým způsobem předáváte know how?

Know how předáváme v rámci našich on-line kurzů, školení, konzultací, byznys snídaní a bezplatných webinářů.

Jak často vychází nové moduly školení?

Nové moduly nebo kurzy vychází přibližně jednou za dva měsíce.

Mám námět na modul, který by mohl být přínosný. Komu ho můžu zaslat?

Těší nás vaše proaktivita. Váš nápad nám prosím zašlete na michaela.gongolova@know-how-klub.cz. Děkujeme za spolupráci :-).

Mám dotaz k určitému bodu z videa (přednášky), jež nebyl detailně rozebrán. Kde můžu získat podrobnější informace?

Vaše dotazy nám prosím zasílejte prostřednictvím formuláře, který naleznete na know-how-klub.cz/kontakty

Kde se můžu přihlásit pro odběr pravidelných novinek?

Ve spodní části obrazovky na www.know-how-klub.cz naleznete modrý pruh s možností přihlásit odběr. Směle do toho, ať víte o všem :-)

Nemám zájem o odběr pravidelných novinek, kde se můžu odhlásit?

Odhlásit se můžete kliknutím na odhlašovací odkaz v patičce doručeného e-mailu. Můžete nám také napsat na michaela.gongolova@know-how-klub.cz a požádat o odhlášení odběru. Kdybyste v budoucnu váš názor změnili, neváhejte se nám ozvat :-).

Jak se dozvím o dalším webináři?

Stačí se přihlásit pro odběr novinek. Na naší úvodní stránce know-how-klub.cz ve spodní části - naleznete modrý pruh s možností přihlásit odběr novinek. V případě, že se na webinář přihlásíte, vám přijde upozornění den před webinářem a hodinu před začátkem vysílání.

Najdu webináře i na sociálních sítích?

Ano, informace o Know How Klubu, a tedy i webinářích, najdete na našich oficiálních facebookových stránkách: https://www.facebook.com/KnowHowKlub

Můžu se spojit s ostatními členy Know How Klubu na sociálních sítích?

Ano. Oficiální facebookovu skupinu Know How Klubu naleznete zde: https://www.facebook.com/KnowHowKlub

Mám zájem o soukromou konzultaci, jak si můžu domluvit termín?

Těší nás váš zájem. Požádáme vás o zaslání vašich časových možností pro tento a následující týden na e-mail: michaela.gongolova@know-how-klub.cz. Do 2 dnů vás budeme kontaktovat pro upřesnění termínu :-).

Je možné získat konzultaci zdarma?

Konzultace poskytujeme v rámci webinářů Ask Me Anything, tzn. dotazy se shromažďují a následně se zodpoví na webináři.

Viděl jsem, že poskytujete konzultace členům KHK zdarma. Zajímalo by mě, zda mám nárok na konzultaci ke každému videu nebo se jedná čistě o jednu v nezávislosti na počtu objednaných videí?

Členové Know How Klubu se mohou na urgentnější dotazy ptát v uzavřené skupině na Facebooku https://www.facebook.com/KnowHowKlub nebo pokud to příliš nespěchá či je dotaz komplexnější, tak máte prostor v rámci online konzultací ve webinářích. Pokud máte předplacený tzv. full service (tzn. speciální program za 5 tisíc), máte nárok celkem na 2 hodiny konzultací zdarma.

Zaujala mě vaše videa, měl/a bych zájem o osobní schůzku. Na koho se mohu obrátit?

Těší nás váš zájem a rádi se s vámi potkáme. Napište nám prosím vaše časové možnosti pro tento a příští týden na e-mail: michaela.gongolova@know-how-klub.cz, do dvou dnů se vám ozveme :-).

Děláte kromě webinářů i veřejné přednášky?

Veškeré informace naleznete na blogu: drimalka.com . Dále pak v newsletteru budou vystoupeni všech lektorů. Určitě nás také "lajkněte" na Facebooku, ať vidíte, jaké akce chystáme: https://www.facebook.com/KnowHowKlub. Nezapomeňte si vše zapsat do diáře :-).

Mám zájem o seminář v naší firmě, koho mohu kontaktovat?

Těší nás váš zájem. Ozvěte se nám prosím na e-mailmichaela.gongolova@know-how-klub.cz. Nezapomeňte uvést vaše časové možnosti pro tento a příští týden. Následně vás do dvou dnů zkontaktujeme.

Co mám dělat, když se mi nedaří přihlásit se?

Nejprve vás požádáme o zkontrolování kláves Caps Lock a Num Lock. Často se stává, že je máte omylem zapnuté či naopak vypnuté :-). Pokud by však problém i nadále přetrvával, napište nám pro zaslání nového hesla na e-mail: michaela.gongolova@know-how-klub.cz.

Zapomněl jsem heslo, kam se mohu obrátit?

U přihlášení je odkaz "Zapomněl jsem heslo", takže si heslo můžete nechat zaslat nebo se můžete obrátit na e-mail michaela.gongolova@know-how-klub.cz.

Webové stránky se mi špatně zobrazují (nefungují správně). Co mám dělat?

Nejprve zkuste obnovit okno prohlížeče pomocí klávesové zkratky Ctrl plus F5. Pokud problém nadále přetrvává, kontaktujte nás na e-mail: michaela.gongolova@know-how-klub.cz s popisem chyby ve zobrazení (ideálně nám zašlete print-screen vaší obrazovky).

Video mi nejde přehrát, poradíte mi prosím co s tím?

Vyzkoušeli jste všechny prohlížeče (měly by být v nejnovějších verzích)? Pokud tento problém přetrvává jak v prohlížeči Internet Explorer, Google Chrome i Mozille, zkontrolujte, že máte stažené všechny dostupné aktualizace na vašem počítači.

Nedaří se mi stáhnout PDF soubor/ MP3/ E-book, poradíte mi?

Vyzkoušeli jste všechny prohlížeče (měly by být v nejnovějších verzích)? Pokud tento problém přetrvává jak v prohlížeči Internet Explorer, Google Chrome i Mozille, zkontrolujte, že máte stažené všechny dostupné aktualizace na Vašem počítači.

Mám problém s hlasitostí videa, poradíte mi co s tím?

Prvotně vás požádáme o zkontrolování hlasitosti na vašem zařízení, následně můžete změnit nastavení hlasitosti přímo na videu – v levé dolní části je tlačítko s možností nastavení hlasitosti.

Mohu si formát videa zvětšit?

Určitě. Vpravo nad videem máte zelený posuvník s nápisem ZOOM. Když s ním popojedete doprava, video se zvětší. Další možností je tlačítko „Full screen“ (čtyři šipky směřující od sebe), které se nachází ve spodní části videa - vpravo dole. Když na něj jednou kliknete, video se zvětší.

Na jak dlouho je můj účet zřízen?

Účet není časově omezený :-).

Potřebuji změnit fakturační údaje za on-line školení, na koho se mohu obrátit?

V tomto případě kontaktujte naši kolegyni na e-mail: zuzana.panikova@ef1.cz.

Mohu zpětně v systému dohledat faktury za moje platby?

Systém tuto funkci zatím nemá, avšak do budoucna její implementaci nevylučujeme. V případě potřeby zaslání určité faktury nás kontaktujte na e-mail: zuzana.panikova@ef1.cz

Nejsem spokojen s obsahem, který jsem si objednal. Vrátíte mi peníze?

Ano, všem nabízíme 100% záruku na kurz. Podmínkou je napsání čeho se stížnost týká a doručení této stížnosti do 48 hodin od objednání.