Reference zpětná vazba

Všechna školení se snažíme dělat maximálně přínosné a nabité informacemi.

Školení bylo strhující, sotva jsem si stačil zapisovat ty nápady. Dnes z nich mnohé v podnikání rutinně používám!

Tomáš Baránek
Jan Melvil Publishing

Velmi podnětné setkání kolegů z oboru vzdělávání, jehož hodnotu zvyšuje expertní pohled obou organizátorů setkání. Odnesl jsem si řadu konkrétních užitečných tipů pro praxi i širší inspiraci, jak se na on-line vzdělávání dívat. Dobrá práce!

Ales Pokorny
PwC

Filip nám ukázal desítky zajímavých obchodních příležitostí ve světě digitálních inovací. Některé potvrdily správný směr, kterým v oblasti digitalizace jdeme, některé vyvolali zajímavou diskusi a na některých již intenzivně pracujeme.

Tomáš Budník
O2 Czech Republic a.s

Protože Digitalizaci chápeme jako proces změny myšlení, rozhodli jsme předvést celé společnosti ucelený obrázek o tom, jak k Digitalizaci přistoupit a co tato změna celé firmě přinese. Po úspěšné prezentaci jsme rozvinuli spolupráci v oblasti nastavení inovativní kultury, jako logického důsledku pro urychlení změny.

Roman Ráž
RENOMIA, a. s.

Z mého pohledu šlo o velmi inspirativní přednášku rozšiřující obzory. Povídání bylo dobře připravené, poutavé a srozumitelné všem bez ohledu na úroveň znalostí či povědomí v oblasti technologií, start-upů a podobně.

Michaela Kadeřábková
MONETA Money Bank, a. s.

Filip Dřímalka vystoupil na našem Management meetingu s tématem Inovace. Jeho přednáška byla skutečně novátorská, takže všichni velmi pozorně naslouchali. Filip navíc dokázal přitáhnout pozornost svou energií a dynamikou. Málokdy se vidí tak inspirativní a kvalitní řečník.

Hana Velíšková
RENOMIA, a. s.

Na konci února jsme v radlické budově uspořádali první celodenní konferenci s názvem ČSOB Inspiration Day zaměřenou na diskusi o změně a budoucnosti digitálních kanálů v naší společnosti.

Michal Kalimon
Československá obchodní banka, a. s.

Naši lidé ocenili především konkrétní a praktické ukázky, navození skvělé atmosféry a v neposlední řadě také odbornost a bohatou praxi přednášejícího, jehož projev označili za velmi motivační.

Svatava Dohnalová
MONETA Money Bank, a. s.

Nejlépe produktivně strávený čas za poslední 2-3 roky.

Lukáš Kolafa
T-Mobile

Po dlouhé době školení, které pro mě mělo reálný přínos. Během celého trvání jsem neměl žádný problém držet pozornost a ihned mě napadalo mnoho způsobů, jak vše aplikovat a využít. Jedno z mála školení, kde bych byl ochotnej vzít peněženku a hned ze svýho zaplatit.

Daniel Kettner
Institute Of Applied Psychology, s.r.o.

Přednáška pana Dřímalky byla pro mě klíčová, jak jsem zjistil po semináři. Mám informace o programech které jsem ani neznal, nový obzor co zlepšit a dělat jinak. Určitě doporučuji a budu navštěvovat dále v případě nových seminářů.

Ondřej Matějek
Zenmed

Působivá a zábavná přednáška plná zajímavých a hlavně v praxi využitelných informací.

Lucie Dokoupilová
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně - Mezinárodní centrum klinického výzkumu

Absolutně naplnil mé očekávání. Pan lektor vynikající a už jen vše uvést do praxe. Občerstvení a oběd prostě paráda. Děkuji a příště zas.

Lucie Mazalová
Centrum podpory podnikání Praha, o.s.

Velice přínosný seminář s mnoha konkrétními inspirativními ukázkami. Zajisté silně ovlivní některé stránky našeho podnikání a posune nás dopředu tím, že některé chyby se odnaučíme i bez toho, abychom je sami udělali. Určitě jej mohu doporučit všem, kteří se probranými problematikami byť jen okrajově zabývají.

Jan Gřeš
GIRITON Systems s.r.o.

Děkuji za užitečné tipy, kvantum informací, vtipný vhled do velmi široké problematiky. Pro mě osobně velmi zajímavé, velmi nové, velmi užitečné.

Martina Linková
Twint, s.r.o.

Velmi dobře strukturované, přehledné a plné názorných příkladů, které v kombinaci s představenými nástroji přímo vybízely k tomu, to ihned vyzkoušet.

Hana Hajnová
JIC (Jihomoravského inovační centrum)

Perfektně připravená prezentace, která byla podložena případovými studiemi a zkušenostmi školitele. Neuvěřitelně inspirující – spousta nových nápadů a tipů pro rozvoj obchodu a marketingu. Doporučuji všem, kdo tento seminář zamýšlí navštívit. Byl to dokonale strávený čas. Těším se na další pokračování :).

Ota Zajíček
BEK, s.r.o.

Pozitivně hodnotím především praktičnost přednášky a představení spousty užitečných aplikací, o jejichž existenci jsem neměl tušení.

Daniel Blažek
Seznam.cz

Seminář byl pro mě opravdovým přínosem a byla jsem velice příjemně překvapena. Během jednoho dne se mi dostalo velkého množství informací a zajímavostí, které jsou použitelné v praktickém životě. Dalším příjemným překvapením bylo množství materiálů, které mi přišly po semináři.

Lucie Carová
RSBP spol. s.r.o.

Celkově hodnotím seminář pozitivně a už jsem jej doporučila kolegům. Jsem ráda, že se díky elektronické verzi mohu vrátit k některým pasážím. Zvažujeme také, že bychom část semináře doporučili zařadit do programu workshopu našich prodejních zástupců. Ještě jednou děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.

Vanda Myšáková
Model Obaly, a. s.

Filipova přednáška o podnikatelském myšlení je nejen chytrá, názorná, praktická i zábavná. Vybrané příklady zasazují jednotlivé "poučky" do kontextu, vytvářejí překvapivá fungující spojení. Obsah i forma podněcují publikum nejen k myšlení, ale i k bezprostředním reakcím, k diskusi, ke sdílení osobních zkušeností.

Martina Kemrová
T-Mobile

Zajímavý přínos, zejména pro menší firmy vnímám jako užitečné seznámit se s praktickou aplikací marketingových principů. Oceňuji příklady, jak ušetřit za využití současných IT možností.

Jiří Kubát
Česká spořitelna

Velmi přínosná prezentace pro každou firmu. Jako reklamní agentura jsem se kapičku obávala avizovaných "konkurenčních aplikací" grafikům, ale i v této oblasti jsem našla spoustu impulzů k našim zlepšením či nových podnětů k inovaci našich služeb. Doporučuji a budu doporučovat seminář každé firmě, která se chce rozvíjet.

Jiřina Nováková
Relative design s.r.o.

Přínosná přednáška. Zaujaly mne především tipy na konkrétní aplikace. Díky!

Petr Kloboučník
LMC s.r.o.

Jeví se mi to jako velmi přínosné dopoledne. Jsem ráda za poskytnuté materiály, jelikož byl zmíněn velký počet aplikací, vychytávek a webovek.

Tereza Stehlíková
Nápad roku

Přednáška byla velmi zajímavá a poutavá, s obrovským motivačním nábojem. Člověk odcházel s pocitem, že nic není nemožné. Oceňuji spoustu praktických informací a tipů.

Klára Burýšková
Ekonomicko-správní fakulta, Masarykova univerzita

Prednáška bola úplne skvelá. Čo veta to zaujímavý tip. Získala som celkový prehľad o možnostiach a jednoduchých riešeniach pre podnikanie. Cítim sa motivovaná a odporúčam každému, kto chce zefektívniť svoju prácu, získať viac zákazníkov a využívať všetky výhody, ktoré prináša dnešná doba.

Andrea Kováčová
WOPPA

Podnikám v IT již 10 let a mohl bych si myslet, že vše o moderním podnikání vím. Na seminář jsem šel se záměrem dovědět se pár tipů, jak mé podnikání v oblasti tvorby profesionálních e-shopů na míru vylepšit. K mému překvapení jsem však odešel s minimálně čtyřmi A4 konkrétních nápadů. Děkuji!

Petr Svoboda
netdevelo s.r.o.

Seminář je inspirující a čerpám z něj při argumentaci. Baví mě názorné příklady, kterých zde bylo dostatek. Přednáška je vedena živě, což je zábavné. Doporučuji!

Cyril Vltavský
čtyřimedia

Přínosný, svižný, svěží, inovativní a hlavně inspirativní. V běhu dne spoustu drobných a jasných věcí přehlížíme, tady se opět připomenula jejich důležitost. Pan Dřímalka dokázal vtáhnout posluchače :).

Radoslav Panajotov
Euro Led-Media s.r.o.

Velmi dobře využitý čas. Objevil jsem nové směry vedoucí ke komplexnější prezentaci naší společnosti na trhu.

Vladimír Buchtík
PROFI am BAU CM, spol. s r.o.

Rozhodně přínosný, velká spousta zajímavých tipů na nástroje + info o možnostech outsourcingu.

Jiří Langr
OKAY s.r.o.

Seminář se mi velice líbil. Zprvu jsem váhal, jestli daná cena za tento seminář bude odpovídat za ten přínos informací. Jako student jsem nevěděl, co od toho čekat, a byl jsem příjemně překvapen.

Václav Tomiczek
Vysoká škola podnikání a.s. Ostrava

Spoustu tipů na zajímavé služby, které ve výsledku zefektivní a zrychlí práci.

Martin Macháček
DAMEDIS, s.r.o.

Seminář byl pro mě inspirací k zamyšlení nad využitím moderního marketingu a psychologie v prodeji našich výrobků. Filip Dřímalka mi nabídl řadu tipů a triků, které bych rozhodně chtěl zkusit v našem podnikání. Jsem velmi zvědavý, co naší společnosti tyto změny přinesou.

Jaromír Němec
Lamberga, s.r.o.

Skvělý, velmi přínosný pro praxi. Mám vystudovanou MBA na VUT Brno s anglickým diplomem, ale jedno školení od pana Dřímalky mi dalo víc než celý marketingový modul.

Zdenka Nejerálová, MBA
W. Neudorff GmbH, KG

Díky za velmi zajímavý seminář. Forma i obsah byli skutečně jiné, než by firemní svět očekával, a to bylo dobře. Nešlo ani tak o konkrétní tipy na aplikace nebo služby, jako spíš o formu uvažování o světě mobilních aplikací a jeho propojení s reálným světem nebo "běžným" internetem.

Ondřej Dvořák
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s.

Velmi dobrá úroveň přednášky, jasně uchopitelné informace.

Jan Peths
Oriflame

Veľmi prínosné. Pozitívne hodnotím nie len prezentačné schopnosti p. Dřímalky, vďaka čomu som sa celý čas plne sústredila, ale aj jeho úprimný prístup a predávanie vlastných skúseností. Čo sa týka obsahovej časti, najprínosnejšou časťou boli odkazy na rôzné marketingové nástroje a literatúru, pretože som z nich veľké množstvo nepoznala.

Lucia Malastová
AIESEC

Velice dobrá přednáška o inovativních technologiích v podnikání. Kdo chce založit firmu a ušetřit, popřípadě se vyhnout pár chybám, měl by určitě navštívit tento kurs. Odcházím s pocitem dobré investice.

Petr Douda
VUT Brno - fluidní inženýrství

Výborný přednes, prezentace přehledná, užitečné informace.

Petr Konečný
Sportovní-klub.cz

Prednáška bola naozaj skvelá a prínosná, štýl prednášania pána Dřímalky upútal všetkých a ani chvíľku sme sa nenudili. V prezentáci som našla veľa informácí, o ktorých som pred tým ani netušila.

Andrea Pitoňáková
Karlova Univerzita

Velice zajímavá přednáška. Určitě naší firmě otevřela oči a pokusíme se dát na doporučení pana Dřímalky v rozvoji firmy, ať už jsou to aplikace pro firmy nebo marketingové nástroje.

Daniel Kolenčík
Alavital s.r.o.

Přednášku považuji za přínosnou, neboť jsem se v řadě věcí inspiroval.

Jakub Meloun
DATA Autotrans, s.r.o.

Děkuji za užitečné tipy, kvantum informací, vtipný vhled do velmi široké problematiky. Pro mě osobně velmi zajímavé, velmi nové, velmi užitečné.

Martina Linková
Twint, s.r.o.

Velmi přínosné informace, spousta zajímavých tipů a nápadů pro vylepšení našeho podnikání. Děkuji!

Hana Lukášková
Nahrávací studio George Lukase

Jeden z nejlepších seminářů, velmi dobrá úroveň sdělení lektorů ve smyslu praktického využití.

Vladimír Čutta
accredi a.s.

Seminář mi poskytl mnoho nových informací. Zejména o využitelnosti nových aplikací, o možnostech time managementu a velmi zajímavá byla přednáška pana Laibla. Ty informace, které pro mě už byly známé, jiným způsobem výkladu získaly nový rozměr. Seminář považuji za velmi zdařilý.

Monika Kunášková
New Wave s.r.o.

Seminář byl zajímavý a přínosný, zejména část pana Dřímalky o aplikacích využitelných pro podnikání.

Veronika Kuřinová
Rafinanz Promotion

Spokojenost s informacemi a nabitými znalostmi.

Lukáš Králíček
L&D Team spol. s.r.o.

Seminář byl moc fajn, velmi pozitivní a stimulující a měl spád. Investice do semináře rozhodně nelituji.

Adam Rujbr
Adam Rujbr Architects

Seminář se mi líbil, bylo tam hodně zajímavých informací, které jsem zatím neznal a neměl šanci se o nich jinak dozvědět.

Pavel Kahoun
K4 a.s.

Odnesl jsem si několik užitečných rad a informací.

Tomáš Lazárek
Ebia CZ

Seminář byl velmi zajímavý, pro mne obohacující!!!! Přednášející dokázal udržet pozornost, prostě skvělé!!!!

Lotty Majorová
EPRIN spol. s. r. o.

Velice praktický a profesionální přístup lektora, původně jsem od semináře nic zásadního neočekával, avšak velice mile mě překvapil.

Pavel Zeman
CENTRAL GOLF s.r.o.

Seminář byl pro mne určitě přínosem a forma jakou byl veden, byla zajímavá a místy vtipná.

Jiří Ondrašík
K & K SERVIS, spol. s.r.o.

Velmi přínosná. Opravdu skvělý pro vstup do světa mobilních aplikací a efektivního využití mobilních zařízení.

Jakub Fiala
AVIKO, spol s.r.o.

Kvalitní, spousta zajímavých a přínosných aplikací.

Jakub Kulaviak
Tatsuno Europe

Velmi kvalitní.

Radovan Gajdoš
ENVIRA group,s.r.o

Skvělé, přínosné, smysluplné a efektivní využití času.

Kamila Plocková
Čisté nebe o.p.s.

Úplná spokojenost, prezentace zajímavá i zábavná :-), výborně připravená.

Jana Neumannová
KORADO, a.s.

Prednáška bola veľmi prínosná, praktická a doplnená o zaujímavé životné situácie. Lektor dokázal na seminári navodiť príjemnú atmosféru.

Denisa Slašťanová
Liga lidských práv

Velmi zajímavý, inspirativní a podnětný. Přinesl mi novou chuť do další práce.

Marek Stiller
Eleman spol. s r.o. a Famatel-CZ s.r.o.

Skvělé firmy, které díky nám pracují efektivněji

Získejte také daleko lepší výsledky
než vaše konkurence

Kontaktujte nás »